TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol - „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol - „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol - „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol - „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol - „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol - „Slowdown“
Didžiausias sėdmaišių pasirinkimas Lietuvoje!
Susisiekite su mumis!Tel.: +370 620 95094El. paštu: info@slowdown.lt

Photos
Sėdmaišis Razzmatazz
iki -20 %
Razmatazz – trikampio formos sėdmaišis, skirtas erdviems namams. Rankų darbo minkštas baldas sukurtas su prailginta sėdimąja dalimi ir atlošu nugarai bei galvai, o granulės prisitaiko prie kūno formų, todėl sėdmaišis tinka ypač aukštiems žmonėms. Sėdmaišio viršuje prisiūta papildoma rankena, tad jį patogu pernešti į skirtingas kambario vietas. Razzmatazz – patogus baldas, dažnai naudojamas lauko terasose, verandose, kotedžuose, ar loftuose. 

Sėdmaišis Razzmatazz

155x120x95 cm
Nuo € 135 Daugiau
Sėdmaišis Sofa Lounge
iki -20 %
Sofa Lounge – sofos formos sėdmaišis, skirtas maloniam poilsiui dviese. Rankų darbo minkštas baldas sukurtas su atlošu nugarai bei prailginta sėdimąja dalimi, tad patogu atsiremti ir ištiesti kojas. Šis sėdmaišis prisitaiko prie žmogaus kūno formų, o išorinį užvalkalą galima nuvilkti bei išvalyti, todėl tai yra puiki alternatyva standartinėms sofoms. Sofa Lounge – puikus pasirinkimas turintiems daugiau erdvės namuose, sodybose ar biuruose. 

Sėdmaišis Sofa Lounge

140x145x80 cm
Nuo € 263 Daugiau
Sėdmaišis Sofa Seat
iki -20 %
Sofa Seat – patogus sėdmaišis, kuris yra geriausia alternatyva įprastoms sofoms. Rankų darbo sėdmaišio modelis primena standartinę sofą, tačiau atsisėdus, granulės prisitaiko prie kūno formos, todėl ji tampa dar patogesnė. Šiuo sėdmaišiu gali džiaugtis keli draugai ir šeimos nariai vienu metu, o taip pat ją lengva pernešti, tad tilps pro bet kokias duris. Sofa Seat – universali sofa, todėl tinka ne tik žiūrėti televizorių, bet ir jaukiam sėdėjimui prie židinio, skaitymui bei darbui prie kompiuterio. 

Sėdmaišis Sofa Seat

120x145x85 cm
Nuo € 215 Daugiau
Sėdmaišis Sofa Tube
iki -20 %
Sofa Tube – itališko dizaino sofa, sukurta patogiam poilsiui dviem. Šį sėdmaišio modelį sukurė italų produktų dizaineris – Francesco Costacurta, kuris atstovauja įmonę „Why Not“, įsikūrusią Milane. Rankų darbo baldas pagamintas su patogiu atlošu nugarai atremti, o nauja vidinio maišo technologija užtikrina itin patogų poilsį, kuriuo galės džiaugtis keli šeimos nariai vienu metu. Ši sofa gali būti lengvai pernešama į skirtingus kambarius, todėl sėdmaišis taps mėgstamiausia jūsų poilsio oaze. Sofa Tube – puikus pasirinkimas ieškantiems alternatyvos įprastoms sofoms bei išskirtinio dizaino sprendimų savo namuose. 

Sėdmaišis Sofa Tube

120x130x80 cm
Nuo € 239 Daugiau
Sėdmaišis Tube 100
iki -25 %
Tube 100 – itališko dizaino sėdmaišis, ieškantiems tarpinio varianto tarp fotelio ir sofos. TUBE 100 modelį sukurė italų produktų dizaineris – Francesco Costacurta, o SLOWDOWN jį sukonstravo ir pagamino Lietuvoje. Ant rankų darbo sėdmaišio galima patogiai ilsėtis tiek vienam, tiek ir dviese, tad šis sėdmaišis yra universalus, jis puikiai tiks tiek terasose, svetainėse ar biurų patalpose. Speciali vidinio maišo konstrukcija leidžia išlaikyti stabilią fotelio formą, o patogus atlošas nugarai atremti užtikrina komfortą ir atsipalaidavimą. Tube 100 – geriausias pasirinkimas ieškantiems patogaus, unikalaus bei išskirtinio baldo ypatingam poilsiui. 

Sėdmaišis Tube 100

120x100x80 cm
Nuo € 179 Daugiau
Sėdmaišių komplektai Sunbed Zip 3 Seater
iki -20 %
Naudokite kaip sofą arba kaip atskirus fotelius! ZIP edition – trijų dalių minkštų baldų komplektas su užtrauktukais. Ši praktiška sofa sudaryta iš 3 vienodų sėdmaišių modelių Sunbed Zip, todėl prireikus fotelius galima naudoti atskirai! Visi Sunbed Zip 3 Seater sėdmaišiai yra susegti kokybišku, stambiu, lengvai atsegamu, plastikiniu užtrauktuku, tad naudokite juos kaip sofą arba kaip atskirus fotelius, viduje arba lauke. Esant poreikiui, galima susikurti komplektą iš skirtingų spalvų Sunbed Zip. SUNBED ZIP – rankų darbo sėdmaišiai, sukurti su patogiu atlošu nugarai bei galvai atremti, o viduje esančios granulės prisitaiko prie kūno formų.
Nuo € 574 Daugiau
Sėdmaišis Sofa Tube 190
iki -20 %
Sofa Tube – itališko dizaino sofa, sukurta patogiam poilsiui. Šį sėdmaišio modelį sukurė italų produktų dizaineris – Francesco Costacurta, kuris atstovauja įmonę „Why Not“, įsikūrusią Milane. Rankų darbo baldas pagamintas su patogiu atlošu nugarai atremti, o nauja vidinio maišo technologija užtikrina itin patogų poilsį, kuriuo galės džiaugtis keli šeimos nariai vienu metu. Sofa Tube – puikus pasirinkimas ieškantiems alternatyvos įprastoms sofoms bei išskirtinio dizaino sprendimų savo namuose. 
Nuo € 439 Daugiau
Sėdmaišis Sofa Tube 160
iki -20 %
Sofa Tube – itališko dizaino sofa, sukurta patogiam poilsiui. Šį sėdmaišio modelį sukurė italų produktų dizaineris – Francesco Costacurta, kuris atstovauja įmonę „Why Not“, įsikūrusią Milane. Rankų darbo baldas pagamintas su patogiu atlošu nugarai atremti, o nauja vidinio maišo technologija užtikrina itin patogų poilsį, kuriuo galės džiaugtis keli šeimos nariai vienu metu. Sofa Tube – puikus pasirinkimas ieškantiems alternatyvos įprastoms sofoms bei išskirtinio dizaino sprendimų savo namuose. 
Nuo € 409 Daugiau
Gultas Sunbed 90
iki -20 %
Sunbed 90 -  sukurtas itin patogiam poilsiui, patogiai kaip tik galima įsivaizduoti, mėgautis saulės spinduliais prie baseino ar ant pievutės. Visi Sunbed modeliai sukurti su patogiu atlošu nugarai atremti, o viduje esančios granulės prisitaiko prie kūno formų, todėl galima maloniai atsipalaiduoti. Sunbed 90 modelio sėdmaišiai dažniausiai naudojami prie baseinų, saulės terasose, spa ir sodybose bei viešbučių erdvėse prie vandens. 

Gultas Sunbed 90

180x100x80 cm
Nuo € 239 Daugiau
Gultas Sofa Sunbed
iki -20 %
Sofa Sunbed – SLOWDOWN vasaros topas, sukurtas karališkam poilsiui ir tobulam komfortui. Tai puikus pasirinkimas, vasarai prie baseino ar prie jūros, o gal tiesiog terasoje ar sodyboje, kur galite degintis, o gal tiesiog ilsėtis, skaitydami mėgstamiausią knygą. Ant Sofa Sunbed pilnu ūgiu telpa daugiau nei 1 žmogus. Jos plotis yra net 130 cm, o ilgis - 180 cm. Sėdmaišis pagamintas su patogiu atlošu nugarai atremti, o viduje esančios granulės, prisitaiko prie kūno formų. Sofa Sunbed modelio sėdmaišiai dažniausiai naudojami prie baseinų, saulės terasose, spa ir sodybose bei viešbučių erdvėse prie vandens.

Gultas Sofa Sunbed

180x140x80 cm
Nuo € 295 Daugiau
Porolono sėdmaišiai Om 135
iki -20 %
Om 135 - šio rudens SLOWDOWN sensacija – Porolono sėdmaišiais. Tai visiškai nauja poilsio, sėdėjimo, drybsojimo patirtis, sukelianti lengvą priklausomybę komfortui ir gali būti, kad nebenorėsite sedėti ant kitokių sofų ar fotelių. Om 135 skirtas super patogiam 1 aukštesnio ūgio asmens arba net kelių asmenų vienu metu patogiam drybsojimui. Sėdmaišio viduje naudojamas aukščiausios kokybės, elastingas porolonas, kuris nesukrenta ir baldas grįžta į pradinę formą, todėl galima mėgautis nesvarumo, kritimo į sėdmaišį patirtimi daug kartų. Visi SLOWDOWN sėdmaišiai turi vidinį ir išorinį maišą, todėl nesunkiai galite keisti, skalbti ir perrengti savo sėdmaišį.*Išpakavus sėdmaišį, rekomenduojame sekti išpakavimo instrukcijas ir palaukti 24 val. kol sėdmaišis, po išpakavimo, pasieks savo originalią formą ir dydį. Tarkuotas porolonas turi gauti oro ir erdvės, kad pilnai išsipūstų. 
Nuo € 271 Daugiau
Porolono sėdmaišiai Om 110
iki -20 %
Om 110 - šio rudens SLOWDOWN sensacija – Porolono sėdmaišiais. Tai visiškai nauja poilsio, sėdėjimo, drybsojimo patirtis, sukelianti lengvą priklausomybę komfortui ir gali būti, kad nebenorėsite sedėti ant kitokių sofų ar fotelių. Šis sėdmaišis sukurtas patogiam 1 asmens poilsio patyrimui. Tinka mažesnėms erdvėms, žemesnio ūgio žmonėms. Sėdmaišio viduje naudojamas aukščiausios kokybės, elastingas porolonas, kuris nesukrenta ir baldas grįžta į pradinę formą, todėl galima mėgautis nesvarumo, kritimo į sėdmaišį patirtimi daug kartų. Visi SLOWDOWN sėdmaišiai turi vidinį ir išorinį maišą, todėl nesunkiai galite keisti, skalbti ir perrengti savo sėdmaišį. *Išpakavus sėdmaišį, rekomenduojame sekti išpakavimo instrukcijas ir palaukti 24 val. kol sėdmaišis, po išpakavimo, pasieks savo originalią formą ir dydį. Tarkuotas porolonas turi gauti oro ir erdvės, kad pilnai išsipūstų. 
Nuo € 191 Daugiau
Sėdmaišis Seat 100
iki -20 %
Sukurtas dar patogesniam poilsiuiSeat 100 – modernus ir stilingas sėdmaišis, šiek tiek platesnis nei įprastas Seat modelio sėdmaišis. Patogus atlošas nugarai bei galvai atremti ir plati sėdimoji dalis užtikrins dar malonesnį ir ypatingai patogų poilsį. Seat 100 pritaikytas įvairiems poreikiams: patogu dirbti ar žaisti kompiuterinius žaidimus, skaityti knygas, vasarą vakaroti terasoje ar žiūrėti filmus su pačiais mylimiausiais. Seat 100 sėdmaišio dizainas puikiai tiks norintiems sukurti jaukų, modernų ir šiuolaikišką interjerą ar eksterjerą.

Sėdmaišis Seat 100

120x100x85 cm
Nuo € 175 Daugiau
Sėdmaišis Lounge 100
iki -20 %
Dar didesniam komfortuiLounge 100 – stilingas ir patogus sėdmaišis, šiek tiek platesnis nei įprastas Lounge modelio sėdmaišis. Baldas turi itin platų atlošą nugarai bei pakilimą sėdimojoje dalyje, todėl galite būti tikri – kojų nuovargį pamiršite ypač greitai. Lounge 100 sėdmaišio dizainas sukurtas didesnėms erdvėms: sodybos terasoms, poilsio kambariams ar erdviai svetainei. Šis baldas užtikrins malonų poilsį net keliems asmenims vienu metu.

Sėdmaišis Lounge 100

140x100x80 cm
Nuo € 191 Daugiau
Sėdmaišis Roll 190
iki -25 %
Milijonas sėdėjimo pozicijųRoll 190 - didžiausias sėdmaišis asortimente, kuris savo forma primena didelę spurgą. Šis sėdmaišis yra beveik 2m ilgio skersmens, todėl ant jo tikrai tilps visa šeima. Sėdmaišis turi daugybę sėdėjimo pozicijų, todėl kiekvienas ras sau patogiausią. Sėdmaišyje esančios granulės puikiai prisitaiko prie kūno formų, taip žmogui suteikiant dar daugiau komforto. Roll 190 – tobulas pasirinkimas, kai norisi tik drybsoti su visa šeima ir nieko daugiau.

Sėdmaišis Roll 190

190x190x50 cm
Nuo € 412 Daugiau

Dažnai sulaukiame klausimų, kaip išsirinkti sėdmaišį internetu, kaip įsivertinti jo dydį, ir kiek žmonių ant jo gali mėgautis poilsiu vienu metu? Turime keletą patarimų Jums!


Pirmiausia gerai įsivertinkite savo namų erdvę ir numatomą sėdmaišio vietą. Jei erdvė kurioje planuojamas sėdmaišis yra gan didelė, siūlome rinktis iš visų didelių sėdmaišių sofų ant kurių gali sėdėti daugiau nei vienas žmogus ar didesnių vienviečių fotelių tokių kaip:

Lounge – fotelio formos sėdmaišis, skirtas patogiai atsipalaiduoti po darbo dienos. Rankų darbo sėdmaišis sukurtas su atlošu bei prailginta sėdimąja dalimi, todėl žmogus gali maloniai atremti nugarą ir galvą, ištiesti pavargusias kojas. Lounge – minkštas fotelis, kuris dažnai naudojamas namų terasose, poilsio kambariuose ar miegamajame.

Seat – pats populiariausias ir jau klasika tapęs „Pušku pušku“ sėdmaišis. Šis fotelio formos sėdmaišis yra Nr.1 Lietuvoje, o Seat modelio dizainas yra užpatentuotas. Šis minkštas baldas pritaikytas įvairiems poreikiams: patogu dirbti ar žaisti kompiuteriu, žiūrėti filmus, skaityti knygas. SEAT – universalus fotelis, todėl tinkamas naudoti namuose, terasoje, poilsio zonose.

Tube – elipsinio vamzdžio formos sėdmaišis, kuris yra geriausia alternatyva įprastai kėdei. Tube – Italijoje sukurtas ir Lietuvoje pagamintas sėdmaišis, kuris taps ryškiu akcentu kiekvienuose namuose.

Tube 100 –itališko dizaino sėdmaišis, ieškantiems tarpinio varianto tarp fotelio ir sofos. Ant šio didesnio modelio sėdmaišio galima patogiai ilsėtis ir vienam, ir dviese, tad šis sėdmaišis yra universalus, jis puikiai tiks tiek terasose, svetainėse ar biurų patalpose. Speciali vidinio maišo konstrukcija leidžia išlaikyti stabilią fotelio formą, o patogus atlošas nugarai atremti užtikrina komfortą ir atsipalaidavimą.

Roll 100 –  spurgos formos sėdmaišis, skirtas ypač minkštam drybsojimui. Apvalūs rankų darbo sėdmaišiai sukurti dviejų dydžių: Roll 85 – mažesnis bei kompaktiškesnis, ir Roll 100 – tinkamesnis erdvesniems namams. Šie minkšti baldai sukurti su rankenomis, kad būtų lengvai pernešami į skirtingas kambario vietas, todėl tinka ir vaikams, ir suaugusiems.


Taip pat rekomenduojame atkreipti ypatingą dėmesį į porolono sėdmaišį Om 135, jo dydis yra tobulas norint mėgautis poilsiu vienam, dviem ar net trims žmonėms vienu metu. Dviviečiai, o gal net ir triviečiai Om 135 modelio sėdmaišiai yra pildyti porolono granulėmis ir yra sukurti patirti ypatinga komfortą. Šie porolono sėdmaišiai labiausiai tinkami erdviems namams, svetainei ar erdviai terasai. Kitiems namų kambariams, tokiems kaip miegamajam ar prieškambariui rekomenduojame rinktis mažesnio modelio sėdmaišius.

Om 135 sėdmaišis visiškai nauja poilsio, sėdėjimo, drybsojimo patirtis, sukelianti lengvą priklausomybę komfortui ir gali būti, kad nebenorėsite sėdėti ant kitokių sofų ar fotelių. Sėdmaišio viduje naudojamas aukščiausios kokybės, elastingas porolonas, kuris nesukrenta ir baldas grįžta į pradinę formą, todėl galima mėgautis nesvarumo, kritimo į sėdmaišį patirtimi daug kartų. Visi ,,Pušku pušku” sėdmaišiai turi vidinį ir išorinį maišą, todėl nesunkiai galite keisti, skalbti ir perrengti savo sėdmaišį. Šie dideli sėdmaišiai tikrai pradžiugins kiekvieną poilsio mėgėją.


Kiekvienas modelis turi daugiau kaip 15 audinių, vieni skirti lauko naudojimui, kiti vidaus patalpų naudojimui. Laukui skirti audiniai pasižymi puikiomis savybėmis: audiniai pralaidūs orui, ant jų nesivysto pelėsis, vandenį atstumiančios medžiagos. Rekomenduojame rinktis iš šių lauko audinių: Colorin, Capri, Riviera, CanariaPlatus, kokybiškų vidaus audinių pasirinkimas leis derinti jau turimas interjero detales prie sėdmaišių. Rekomenduojama atkreipti ypatingą dėmesį šiems audiniams: Barcelona, Waves, Masterful, Teddy, Lure Luxe.

Verta paminėti, kad visi „Pušku pušku“ sėdmaišiai turi užtrauktukus ir viršutiniai užvalkalai gali būti lengvai perrengiami ir keičiami. Privalumas, kad turėdami vieną sėdmaišį su vidiniu granulių maišu, jūs galite turėti papildomus 2 ar 3 skirtingų faktūrų, paskirties išorinius užvalkalus (lauko medžiaga, vidaus medžiaga) ir taip paversti interjerą itin žaismingu. 

Perkant sėdmaišius internetu, prie kiekvieno produkto matysite parašytus išmatavimus: aukštis, ilgis, sėdėjimo gylis ir t.t, būtent pagal šiuos rodiklius galite orientuotis ar sėdmaišio dydis yra tinkamas jūsų namams.

Sėdmaišio kaina priklauso nuo pasirinkto modelio jo audinio, savybių ir kokybės. Norint įsigyti sėdmaišį pigiau, rekomenduojame apsilankyti mūsų internetinėje išparduotuvėje, kurioje rasite daugybę sėdmaišių su ypatinga akcija.


Atraskite „Pušku pušku“ minkštus baldus namams, derinkite juos tarpusavyje ir kurkite namų jaukumą. 

Sėdmaišiai Porolono sėdmaišiai Lauko sėdmaišiai Vidaus sėdmaišiai Pufai Foteliai Sofos Gultai Sėdmaišiai su logotipu

Dangiškas malonumas

Minkšta ir patogu, prisitaiko prie kūno formų.

Greičiau negu baldai

Pagaminsime per 3-5 d.d.

Universalus panaudojimas

Pervilk, pritaikyk laukui, pakeisk vietą.

Dizaino įvairovė

Platus audinių ir formų pasirinkimas.


Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies), kurie skirti pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais. Paspaudę mygtuką ,,Sutinku”, patvirtinate savo sutikimą slapukų įrašymui. Plačiau apie slapukus skaitykite: Privatumo politika