TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol - „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol - „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol - „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol - „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol - „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol - „Slowdown“
Didžiausias sėdmaišių pasirinkimas Lietuvoje!
Susisiekite su mumis!Tel.: +370 620 95094El. paštu: info@slowdown.lt

Photos
Sėdmaišis Play
iki -20 %
Play – rankų darbo sėdmaišis, sukurtas ir vaikams, ir suaugusiems. Kompaktiško dydžio sėdmaišis pagamintas su papildoma rankena, todėl jį ypač patogu pernešti į skirtingas kambario vietas, o viduje esančios granulės prisitaiko prie kūno formų. Minkštas fotelis Play dažnai naudojamas kaip reklamos priemonė – spaudžiant ar siuvinėjant prekinių ženklų logotipus ant sėdmaišių. Šis lengvas baldas ypač mėgiamas jaunimo organizacijose bei įmonių poilsio zonose.

Sėdmaišis Play

80x80x85 cm
Nuo € 95 Daugiau
Sėdmaišis Roll 80
iki -25 %
Patogiam Jūsų mažylio poilsiui.Roll 80 - apvalus sėdmaišis, skirtas ypač minkštam drybsojimui mažiesiems namų gyventojams. Minkšti, kompaktiški ir labai patogūs sėdmaišiai sukurti su rankenomis, kad būtų lengvai pernešami į skirtingas kambario vietas. Sėdmaišis neturi aštrių kampų, todėl tėvai gali būti tikri, kad jų vaikai nesusižeis žaidimų metu. Roll – tobulas pasirinkimas, norint paįvairinti savo vaikų kasdienybę.

Sėdmaišis Roll 80

80x80x50 cm
Nuo € 97 Daugiau
Sėdmaišis Razz
iki -40 %
Razz – trikampio formos sėdmaišis, skirtas pajusti ypatingą komfortą. Minkštas baldas sukurtas su atlošu nugarai atremti, o viduje esančios granulės prisitaiko prie kūno formų, todėl jis ypač tinkamas patogiam drybsojimui. Šio rankų darbo sėdmaišio viršuje prisiūta papildoma rankena, tad jį patogu pernešti į skirtingas kambario vietas. Razz – ypatingai populiarus jaunuolių tarpe ir dažnai naudojamas startuolių poilsio kambariuose bei neformaliuose susitikimuose. 

Sėdmaišis Razz

130x110x90 cm
Nuo € 84 Daugiau
Sėdmaišis vaikams GAME
iki -20 %
Game – rankų darbo sėdmaišis, skirtas įvairaus amžiaus vaikams. Šis sėdmaišis pagamintas su papildoma rankena, todėl jį ypač patogu pernešti į skirtingas žaidimų vietas, bei papildoma kišenėle, kurioje mažieji gali susidėti savo žaisliukus. Game – lengvas baldas vaikams be aštrių kampų, tad mažieji išvengs sužeidimų, o viduje esančios granulės puikiai prisitaikys prie kūno formų. Šis lengvas vaikiškas fotelis ypač populiarus žaidžiant stalo žaidimus, piešiant ar žiūrint filmukus. 
Nuo € 79 Daugiau
Sėdmaišis vaikams Razzy
iki -20 %
Razzy – nedidelis, trikampio formos sėdmaišis, skirtas vaikams, kurių kambariuose nėra daug vietos. Kompaktiškas baldas sukurtas su patogia rankena, tad mažiesiems žaidžiant ar tvarkantis kambarį jį paprasta pernešti į kitą vietą. Razzy – rankų darbo sėdmaišis, kuris sudarytas iš išorinio užvalkalo ir vidinio maišo, o viduje esantys burbuliukai prisitaiko prie kūno formų. Razzy – praktiškas ir patogus sėdmaišis, kuris yra mažesnis už Razz ir Razzmatazz sėdmaišius. 
Nuo € 71 Daugiau
Sėdmaišis Seat
iki -20 %
Seat – pats populiariausias ir jau klasika tapęs SLOWDOWN sėdmaišis. Šis fotelio formos sėdmaišis yra Nr.1 Lietuvoje, o Seat modelio dizainas yra užpatentuotas. Rankų darbo sėdmaišis sukurtas su patogiu atlošu nugarai bei galvai atremti, o viduje esančios granulės prisitaiko prie kūno formų, todėl žmogus gali maloniai atsipalaiduoti. Šis minkštas baldas pritaikytas įvairiems poreikiams: patogu dirbti ar žaisti kompiuteriu, žiūrėti filmus, skaityti knygas. SEAT – universalus fotelis, todėl tinkamas naudoti namuose, sodybose, konferencijų kambariuose bei renginiuose. 

Sėdmaišis Seat

105x80x85 cm
Nuo € 119 Daugiau
Sėdmaišis vaikams Cocoon
Cocoon – minkštas, daugiafunkcinis, rankų darbo sėdmaišis, sukurtas vaikams! Šis, prie kiekvieno mažylio kūno formų prisitaikantis fotelis, yra itin patogus, jaukus ir mielas. Be to, Cocoon sukurtas su užtrauktuku, todėl galima lengvai pakeisti baldo paskirtį: vaikai gali ne tik patogiai įsitaisyti ant sėdmaišio, tačiau kartu naudoti jį kaip minkštą pledą. Tai ne tik foteliukas, bet ir žaidimams skirtas sėdmaišis, kuriame vaikai gali pasislėpti. O taip pat, tai stilinga interjero detalė, kuri puikiai papuoš Jūsų vaikų kambarį. Cocoon – lengvas, be aštrių kampų baldas taps geriausiu mažylio draugu! Pagaminta Lietuvoje. Dizainas sukurtas www.balciuno.com
Nuo € 129 Daugiau
Sėdmaišis Cocoon 100
Cocoon – minkštas, daugiafunkcinis, rankų darbo sėdmaišis! Šis, prie kiekvieno kūno formų prisitaikantis fotelis, yra itin patogus, jaukus ir mielas. Be to, Cocoon sukurtas su užtrauktuku, todėl galima lengvai pakeisti baldo paskirtį: ne tik patogiai įsitaisyti ant sėdmaišio, tačiau kartu naudoti jį kaip minkštą pledą. Tai ne tik fotelis, bet ir stilinga interjero detalė, kuri puikiai papuoš Jūsų vaikų kambarį. Cocoon – lengvas, be aštrių kampų baldas taps geriausia Jūsų poilsio oaze namuose! Pagaminta Lietuvoje. Dizainas sukurtas www.balciuno.com

Sėdmaišis Cocoon 100

100x55x60 cm
Nuo € 169 Daugiau

Svarbu išsiaiškinti savo poreikius. Paklauskite savęs, kam jums reikalingas mažas fotelis namuose? Ar ant fotelio norite dirbti, patogiai skaityti knygą, o galbūt fotelis reikalingas tik tam, kad užpildytų tuščią namų erdvę? Supratus savo poreikius, mažą fotelį išsirinkti bus itin paprasta. Jei sėdmaišiai reikalingi skaitymui ar poilsui, rinkitės tokius, kurie turi atramą galvai ir nugarai - Seat ar Razz. Jei sėdmaišis bus naudojamas žaidimų metu – rekomenduojame atkreipti dėmesį į Game arba Play modelio sėdmaišius.

Kokybė. Atkreipkite dėmesį ne tik į grožį, tačiau ir į patogumą bei kokybę. Juk tai baldas ant kurio mėgausitės poilsiu kiekvieną dieną. Patariama rinktis tą audinį, kuris labiausiai tinka jūsų namų interjerui ir kuris labiausiai patinka jums. Renkantis audinį svarbu atkreipti dėmesį į šiuos rodiklius: susidėvėjimo ir atsparumo trinčiai, o jei sėdmaišis bus naudojamas lauke, tuomet labai svarbu atkreipti dėmesį į atsparumą šviesai ir vandeniui rodiklius. Taip pat rekomenduojame sekti priežiūros instrukcijas ir tinkamai prižiūrėti sėdmaišį. Taip galėsite juo mėgautis ilgus metus.

Funkcionalumas. Renkantis mažą fotelį namams svarbu įvertinti buto ar namo dydį, kad fotelis neatrodytų nei per didelis, nei per mažas. Įsigijus sėdmaišį, nebūtina suplanuoti konkrečios jo vietos, kur jis bus statomas, nes dažnu atveju, sėdmaišis būna pernešamas į skirtingas kambario vietas. Juos itin mėgsta maži vaikai, todėl garantuojame, kad mažas sėdmaišis taps jūsų mažylio geriausiu draugu. Svarbu paminėti, kad visi „Pušku pušku“ sėdmaišiai turi užtrauktukus ir viršutiniai užvalkalai gali būti lengvai perrengiami ir keičiami. Privalumas, kad turėdami vieną sėdmaišį su vidiniu granulių maišu, jūs galite turėti papildomus 2 ar 3 skirtingų faktūrų, paskirties išorinius užvalkalus (lauko medžiaga, vidaus medžiaga) ir taip paversti interjerą itin žaismingu.

Spalvų harmonija. Spalvos ne tik interjerui suteikia gyvybės, tačiau taip pat daro įtaką žmogaus emocinei būsenai. Spalvoti dekoro elementai iššaukia tam tikrą emocinę būklę, tarkim, violetinės sienos suteikia kūribynės laisvės, o žalia spalva interjere simbolizuoja harmoniją ir pusiausvyrą, padeda pasijusti arčiau gamtos. „Pušku pušku“ asortimente rasite daugiau kaip 15 audinių ir jų spalvų. Didelė audinių paletė tikrai leis išsirinkti tinkamiausią spalvą ir priderinti ją jau prie esamų interjero detalių. 

Konsultuokitės! Jei kyla klausimų dėl sėdmaišio dydžio, jo spalvos ar audinio – konsultuokitės su „Pušku pušku“ komanda. Konsultacija vyksta internetu, telefonu arba mūsų fizinėje parduotuvėje Savanorių pr. 176, Vilniuje. Mūsų komanda visuomet yra pasiruošusi jums padėti, pagal jūsų poreikius parekomenduoti tinkamiausią modelį ir spalvą.

Sėdmaišio kaina priklauso nuo pasirinkto modelio jo audinio, savybių ir kokybės. Norint įsigyti sėdmaišį pigiau, rekomenduojame apsilankyti mūsų internetinėje išparduotuvėje, kurioje rasite daugybę sėdmaišių su ypatinga akcija.

„Pušku pušku“ maži sėdmaišiai yra ne tik gražūs interjero elementai, tačiau ir praktiški vienviečiai baldai, ant kurių patogu sėdėti, mėgaukitė magišku poilsiu ir tobulu komfortu!

Sėdmaišiai Porolono sėdmaišiai Lauko sėdmaišiai Vidaus sėdmaišiai Pufai Foteliai Sofos Gultai Sėdmaišiai su logotipu

Dangiškas malonumas

Minkšta ir patogu, prisitaiko prie kūno formų.

Greičiau negu baldai

Pagaminsime per 3-5 d.d.

Universalus panaudojimas

Pervilk, pritaikyk laukui, pakeisk vietą.

Dizaino įvairovė

Platus audinių ir formų pasirinkimas.


Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies), kurie skirti pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais. Paspaudę mygtuką ,,Sutinku”, patvirtinate savo sutikimą slapukų įrašymui. Plačiau apie slapukus skaitykite: Privatumo politika