TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol - „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol - „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol - „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol - „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol - „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol - „Slowdown“
Didžiausias sėdmaišių pasirinkimas Lietuvoje!
Susisiekite su mumis!Tel.: +370 620 95094El. paštu: info@slowdown.lt

Photos
Sėdmaišis Play
iki -20 %
Play – rankų darbo sėdmaišis, sukurtas ir vaikams, ir suaugusiems. Kompaktiško dydžio sėdmaišis pagamintas su papildoma rankena, todėl jį ypač patogu pernešti į skirtingas kambario vietas, o viduje esančios granulės prisitaiko prie kūno formų. Minkštas fotelis Play dažnai naudojamas kaip reklamos priemonė – spaudžiant ar siuvinėjant prekinių ženklų logotipus ant sėdmaišių. Šis lengvas baldas ypač mėgiamas jaunimo organizacijose bei įmonių poilsio zonose.

Sėdmaišis Play

80x80x85 cm
Nuo € 95 Daugiau
Sėdmaišis MOOG
iki -20 %
MooG – krėslo formos sėdmaišis, sukurtas karališkam poilsiui. Rankų darbo sėdmaišis iš pirmo žvilgsnio primena stabilų sostą, tačiau atsisėdus, viduje esančios polistirolo granulės prisitaiko prie žmogaus kūno formų, todėl jis tampa dar patogesnis. Modernios ir solidžios formos krėslas puikiai tiks tiems, kurie savo interjere nori suderinti klasiką ir šiuolaikiškumą. MooG – sėdmaišis, kuris sukuria masyvaus baldo įspūdį, todėl geriausia jį naudoti erdviuose namuose ar biuruose. 

Sėdmaišis MOOG

95x125x65 cm
Nuo € 247 Daugiau
Sėdmaišis Razz
iki -40 %
Razz – trikampio formos sėdmaišis, skirtas pajusti ypatingą komfortą. Minkštas baldas sukurtas su atlošu nugarai atremti, o viduje esančios granulės prisitaiko prie kūno formų, todėl jis ypač tinkamas patogiam drybsojimui. Šio rankų darbo sėdmaišio viršuje prisiūta papildoma rankena, tad jį patogu pernešti į skirtingas kambario vietas. Razz – ypatingai populiarus jaunuolių tarpe ir dažnai naudojamas startuolių poilsio kambariuose bei neformaliuose susitikimuose. 

Sėdmaišis Razz

130x110x90 cm
Nuo € 84 Daugiau
Sėdmaišis Tube
iki -20 %
Tube – elipsinio vamzdžio formos sėdmaišis, kuris yra geriausia alternatyva įprastai kėdei. Rankų darbo sėdmaišio medžiaga kirpta įstrižai ir sujungta, taip sukuriama stilinga geometrinė kompozicija. Sėdmaišį Tube galima naudoti tiek lauke, tiek viduje, nes fotelio gamybai naudojami tik specialiai atrinkti, tvirti audiniai. Tube – Italijoje sukurtas ir Lietuvoje pagamintas sėdmaišis, kuris taps ryškiu akcentu kiekvienuose namuose. 

Sėdmaišis Tube

120x70x80 cm
Nuo € 135 Daugiau
Sėdmaišis Seat
iki -20 %
Seat – pats populiariausias ir jau klasika tapęs SLOWDOWN sėdmaišis. Šis fotelio formos sėdmaišis yra Nr.1 Lietuvoje, o Seat modelio dizainas yra užpatentuotas. Rankų darbo sėdmaišis sukurtas su patogiu atlošu nugarai bei galvai atremti, o viduje esančios granulės prisitaiko prie kūno formų, todėl žmogus gali maloniai atsipalaiduoti. Šis minkštas baldas pritaikytas įvairiems poreikiams: patogu dirbti ar žaisti kompiuteriu, žiūrėti filmus, skaityti knygas. SEAT – universalus fotelis, todėl tinkamas naudoti namuose, sodybose, konferencijų kambariuose bei renginiuose. 

Sėdmaišis Seat

105x80x85 cm
Nuo € 119 Daugiau
Sėdmaišis Lounge
iki -20 %
Lounge – fotelio formos sėdmaišis, skirtas patogiai atsipalaiduoti po darbo dienos. Rankų darbo sėdmaišis sukurtas su atlošu bei prailginta sėdimąja dalimi, todėl žmogus gali maloniai atremti nugarą ir galvą, ištiesti pavargusias kojas. Lounge – minkštas fotelis, kuris dažnai naudojamas įmonių poilsio kambariuose ar namų terasose, kiemeliuose, sodybose. 

Sėdmaišis Lounge

135x80x80 cm
Nuo € 135 Daugiau
Sėdmaišis Sofa Lounge
iki -20 %
Sofa Lounge – sofos formos sėdmaišis, skirtas maloniam poilsiui dviese. Rankų darbo minkštas baldas sukurtas su atlošu nugarai bei prailginta sėdimąja dalimi, tad patogu atsiremti ir ištiesti kojas. Šis sėdmaišis prisitaiko prie žmogaus kūno formų, o išorinį užvalkalą galima nuvilkti bei išvalyti, todėl tai yra puiki alternatyva standartinėms sofoms. Sofa Lounge – puikus pasirinkimas turintiems daugiau erdvės namuose, sodybose ar biuruose. 

Sėdmaišis Sofa Lounge

140x145x80 cm
Nuo € 263 Daugiau
Sėdmaišis Sofa Seat
iki -20 %
Sofa Seat – patogus sėdmaišis, kuris yra geriausia alternatyva įprastoms sofoms. Rankų darbo sėdmaišio modelis primena standartinę sofą, tačiau atsisėdus, granulės prisitaiko prie kūno formos, todėl ji tampa dar patogesnė. Šiuo sėdmaišiu gali džiaugtis keli draugai ir šeimos nariai vienu metu, o taip pat ją lengva pernešti, tad tilps pro bet kokias duris. Sofa Seat – universali sofa, todėl tinka ne tik žiūrėti televizorių, bet ir jaukiam sėdėjimui prie židinio, skaitymui bei darbui prie kompiuterio. 

Sėdmaišis Sofa Seat

120x145x85 cm
Nuo € 215 Daugiau
Sėdmaišis Sofa MooG
iki -20 %
Sofa MooG – sofos formos sėdmaišis, sukurtas karališkam poilsiui dviem. Rankų darbo sofa yra geriausia alternatyva įprastoms sofoms, nes dėl viduje esančių polistirolo granulių telpa pro bet kurias duris, o svarbiausia – prisitaiko prie žmogaus kūno formų. Šis baldas tinkamas tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere, o dažniausiai naudojamas erdviuose namuose bei dideliuose biuruose. Sofa MooG – solidus ir patogus sėdmaišis, skirtas mėgstantiems nestandandartinius baldus. 

Sėdmaišis Sofa MooG

100x195x65 cm
Nuo € 327 Daugiau
Sėdmaišis Sofa Tube
iki -20 %
Sofa Tube – itališko dizaino sofa, sukurta patogiam poilsiui dviem. Šį sėdmaišio modelį sukurė italų produktų dizaineris – Francesco Costacurta, kuris atstovauja įmonę „Why Not“, įsikūrusią Milane. Rankų darbo baldas pagamintas su patogiu atlošu nugarai atremti, o nauja vidinio maišo technologija užtikrina itin patogų poilsį, kuriuo galės džiaugtis keli šeimos nariai vienu metu. Ši sofa gali būti lengvai pernešama į skirtingus kambarius, todėl sėdmaišis taps mėgstamiausia jūsų poilsio oaze. Sofa Tube – puikus pasirinkimas ieškantiems alternatyvos įprastoms sofoms bei išskirtinio dizaino sprendimų savo namuose. 

Sėdmaišis Sofa Tube

120x130x80 cm
Nuo € 239 Daugiau
Sėdmaišis Tube 100
iki -25 %
Tube 100 – itališko dizaino sėdmaišis, ieškantiems tarpinio varianto tarp fotelio ir sofos. TUBE 100 modelį sukurė italų produktų dizaineris – Francesco Costacurta, o SLOWDOWN jį sukonstravo ir pagamino Lietuvoje. Ant rankų darbo sėdmaišio galima patogiai ilsėtis tiek vienam, tiek ir dviese, tad šis sėdmaišis yra universalus, jis puikiai tiks tiek terasose, svetainėse ar biurų patalpose. Speciali vidinio maišo konstrukcija leidžia išlaikyti stabilią fotelio formą, o patogus atlošas nugarai atremti užtikrina komfortą ir atsipalaidavimą. Tube 100 – geriausias pasirinkimas ieškantiems patogaus, unikalaus bei išskirtinio baldo ypatingam poilsiui. 

Sėdmaišis Tube 100

120x100x80 cm
Nuo € 179 Daugiau
Sėdmaišis Cocoon 120
Cocoon – minkštas, daugiafunkcinis, rankų darbo sėdmaišis! Šis, prie kiekvieno kūno formų prisitaikantis fotelis, yra itin patogus, jaukus ir mielas. Be to, Cocoon sukurtas su užtrauktuku, todėl galima lengvai pakeisti baldo paskirtį: ne tik patogiai įsitaisyti ant sėdmaišio, tačiau kartu naudoti jį kaip minkštą pledą. Tai ne tik fotelis, bet ir stilinga interjero detalė, kuri puikiai papuoš Jūsų vaikų kambarį. Cocoon – lengvas, be aštrių kampų baldas taps geriausia Jūsų poilsio oaze namuose! Pagaminta Lietuvoje. Dizainas sukurtas www.balciuno.com

Sėdmaišis Cocoon 120

120x60x65 cm
Nuo € 229 Daugiau

Kaip gaminami sėdmaišiai?

Sėdmaišių gamyba – kruopštus, atsakingas bei sudėtingas procesas, kuris yra griežtai kontroliuojamas nuo pirmo iki paskutinio etapo. 

Sėdmaišio vidus yra užpildomas specialiomis granulėmis, dėl kurių baldas puikiai prisitaiko prie individualių žmogaus kūno linijų (taigi, galite būti tikri, kad poilsis ant šių sėdmaišių visada bus ypač malonus ir net po ilgų sėdėjimo valandų, jūs nejausite nemalonios įtampos ar skausmo nugaros, kaklo ar pečių srityse). Jei sėdmaišio išorinis maišas bus pažeistas, pavyzdžiui, jį pradrėks jūsų šuo ar katė, tai granulės nepasipils po kambarį.  Taip pat jei norite greitai bei paprastai užtikrinti jų švarą (tai ypač svarbu auginantiems mažus vaikus) Išorinį maišą galėsite paprastai bei lengvai nuimti ir nuvalyti arba išskalbti (priklausomai nuo to, iš kokio audinio jis bus pagamintas). 


Visi audiniai, kuriuos naudojame sėdmaišių gamybai, yra pagaminti iš aukštos kokybės žaliavų bei turi sertifikatus, pažyminčius, jog yra draugiški žmogaus sveikatai bei saugūs naudoti. Taigi, belieka tik pridurti, kad audiniai, kuriuos naudojame sėdmaišių gamybai, puikiai tinka visiems – ir vaikams, ir suaugusiems, kurie turi jautrią odą. 

Puikiai žinome, kad laikas pats geriausias tuomet,  kai leidžiamas kartu su visa šeima. Todėl skiriame didelį dėmesį ir vaikiškų sėdmaišiukų gamybai – savo mažiesiems tai pat rasite tinkamiausius gaminius. Taip pat gaminame ir sėdmaišius, ant kurių patogiai ilsėtis gali net 2 – 3 asmenys. 


Pagalvojome ir apie papildomus sprendimus – skirtus jūsų patogumui bei jaukumui. Būtent todėl gaminame ir sėdmaišius su patogiomis bei tvirtomis rankenomis, dėl kurių sėdmaišį nesunkiai pernešite iš vienos vietos į kitą. Taip pat gaminame ir tokius sėdmaišius, kurie tarnauja ne tik kaip patogus baldas, bet ir kaip didelis, minkštas bei švelnus pledas, tai – puikus pasirinkimas, norintiems ypatingo jaukumo. 

Sėdmaišiams gali būti naudojami dviejų rūšių užvalkalai – skirti laukui bei vidui. Skirtumas tarp pirmųjų ir antrųjų yra tas, laukui skirti sėdmaišiai pasižymi itin svarbiomis savybėmis: yra atsparūs saulės spinduliams bei drėgmei. Taigi, tai reiškia, kad tokie užvalkalai ilgai išsaugos pirminį spalvų ryškumą bei sodrumą , o taip pat bus išvengta pelėsio. 


Taip pat visus audinius, kuriuos naudojame sėdmaišių gamybai, galime skirstyti ir pagal dar vieną kriterijų – audinio tipą. Atsižvelgiant į šį kriterijų, verta pastebėti, kad naudojami dviejų tipų audiniai – minkšto baldinio gobeleno arba dirbtinės odos. Verta priminti, kad dirbtine oda dengti sėdmaišiai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie augina gyvūnus: jūsų augintiniams savo nagučiais pažeisti dirbtinę odą bus kur kas sudėtingiau nei baldinį audinį. Be to, nuo dirbtinės odos bus lengviau pašalinti augintinių šerius. 

Gamindami sėdmaišus, galvojame ne tik apie tai, kaip juos pritaikyti, kad patogiai jaustųsi visa šeima ar, kad būtų lengva prižiūrėti, bet ir taip pat įgyvendinome tokius sprendimus, kaip kad sėdmaišis taptų kur kas daugiau, nei vien tik baldas, ant kurio galėtumėte sėdėti. Gaminame ir baldus, kurie tarnauja ne tik kaip patogūs pufai, bet ir pritvirtinus stalviršį, vos per kelias akimirkas virsta stilingu kavos staliuku. 

Mums svarbu ir tai, kad mūsų gaminami sėdmaišiai leistų jums išsiskirti iš kitų, didinti jūsų prekės ženklo matomumą. Būtent todėl siūlome ir reklaminių sėdmaišių ar individualių sėdmaišių gamybą įmonėms – ant sėdmaišių išsiuvinėsime jūsų įmonės pavadinimą, logotipą ir t.t. 

Sėdmaišių gamybą už prieinamą kainą

Mūsų gaminamus sėdmaišius galite įsigyti internetu – tai labai patogu, be to, sutaupysite laiko. Besidomintiems sėdmaišių gamyba už prieinamą kainą, taip pat neteks nusivilti – visada galite apsilankyti mūsų išparduotuvėje. Joje jūsų lauks gaminiai, kuriems taikoma akcija, tad įsigysite pigiau. 


Sėdmaišiai Porolono sėdmaišiai Lauko sėdmaišiai Vidaus sėdmaišiai Pufai Foteliai Sofos Gultai Sėdmaišiai su logotipu

Dangiškas malonumas

Minkšta ir patogu, prisitaiko prie kūno formų.

Greičiau negu baldai

Pagaminsime per 3-5 d.d.

Universalus panaudojimas

Pervilk, pritaikyk laukui, pakeisk vietą.

Dizaino įvairovė

Platus audinių ir formų pasirinkimas.


Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies), kurie skirti pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais. Paspaudę mygtuką ,,Sutinku”, patvirtinate savo sutikimą slapukų įrašymui. Plačiau apie slapukus skaitykite: Privatumo politika