TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol - „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol - „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol - „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol - „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol - „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol - „Slowdown“
Didžiausias sėdmaišių pasirinkimas Lietuvoje!
Susisiekite su mumis!Tel.: +370 620 95094El. paštu: info@slowdown.lt


Sėdmaišiai išsimokėtinai

Sėdmaišio pirkimas internetu išsimokėtinai:

1. Išsirinkite dominančią prekę iš svetainės slowdown.lt

2. Užpildykite reikalingus duomenis ir pasirinkite apmokėjimo būdą „Pirkti išsimokėtinai Mokilizingu“. Jūs būsite tiesiogiai nukreipti į „Mokilizingo“ apsipirkimo internetu savitarną.

3. Patvirtinkite savo duomenis įvesdami asmens kodą bei pasirašykite asmens duomenų tvarkymo sutikimą pervesdami 1 ct iš savo banko sąskaitos.

4. Užpildykite papildomus duomenis, reikalingus Jūsų mokumo įvertinimui.

5. Jeigu Jūsų mokumas bus įvertintas teigiamai, Jums bus pateikti išsimokėjimo sąlygų variantai, iš kurių galėsite pasirinkti Jums palankiausias sąlygas. Pasirinkę sąlygas, pasirašykite sutartį dar kartą atlikdami 1 ct pavedimą iš savo banko sąskaitos.

6.  Jeigu viską atlikote teisingai – sveikiname, Jūs sudarėte sutartį ir netrukus būsite nukreipti atgal į elektroninę parduotuvę, kur Jūsų užsakymas netrukus bus pradėtas vykdyti.

Remiantis vartojimo kredito įstatymu, vartojimo kredito sutartys negali būti sudaromos nuo 22:00 iki 7:00.


Ypatingos sąlygos perkant SLOWDOWN sėdmaišius lizingu (išsimokėtinai):

• Sutartys sudaromos nuo 6 mėn. iki 48 mėn. laikotarpiui.

• Avansas galimas nuo 0 % iki 75 %.

• Metinė palūkanų norma – 0 %;

• Sandorio sudarymo mokestis – 0 %.

• Mėnesinis administracinis tvarkymo mokestis – 0,59 %.

Pavyzdžiui, jei įsigyjamos prekės kaina yra 165.00 € ir sutartis sudaroma 12 mėn., metinė palūkanų norma – 0 %, sandorio sudarymo mokestis – 0 %, mėnesinis administracinis tvarkymo mokestis – 0,59 % nuo visos kredito sumos, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 13,55 %, mėnesio įmoka – 14,72 €, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 176,64 €.

Akcijos sąlygos galioja perkant prekes, kurių vertė nuo 50 € iki 10 000 € išsimokėtinai internetu.


Sėdmaišiai Porolono sėdmaišiai Lauko sėdmaišiai Vidaus sėdmaišiai Pufai Foteliai Sofos Gultai Sėdmaišiai su logotipu

Dangiškas malonumas

Minkšta ir patogu, prisitaiko prie kūno formų.

Greičiau negu baldai

Pagaminsime per 3-5 d.d.

Universalus panaudojimas

Pervilk, pritaikyk laukui, pakeisk vietą.

Dizaino įvairovė

Platus audinių ir formų pasirinkimas.


Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies), kurie skirti pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais. Paspaudę mygtuką ,,Sutinku”, patvirtinate savo sutikimą slapukų įrašymui. Plačiau apie slapukus skaitykite: Privatumo politika