TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol - „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol - „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol - „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol - „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol - „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol - „Slowdown“
Didžiausias sėdmaišių pasirinkimas Lietuvoje!
Susisiekite su mumis!Tel.: +370 620 95094El. paštu: info@slowdown.lt

Photos

Kokios medžiagos naudojamos sėdmaišių siuvimui?

Sėdmaišių siuvimui naudojamnos tik labai aukštos kokybės, kruopščiai atrinktos medžiagos,  o procesas – griežtai kontroliuojamas nuo pirmo  iki paskutinio žingsnio.

Geriausias sprendimas kiekvienam pirkėjui – rinktis sėdmaišį, kuris turi du maišus: vidinį bei išorinį. Vidiniame maiše yra užpildas, kuris ir sudaro šio baldo pagrindą. Tai – aukštos kokybės granulės, kurios puikiai prisitaiko prie individualių žmogaus kūno linijų. Na, o išorinį maišą sudaro užvalkalas, kurį galima esant poreikiui nuvilkti, pakeisti kitu, o esamą – išskalbti. Taigi, sėdmaišiai su vidiniu ir išoriniu maišu turi daug privalumų: jei taip nutiktų, kad jūsų atžalos ar naminiai gyvūnai netyčia pažeistų sėdmaišį, tai granulės nepasklis po kambarį. Be to, galimybė esant poreikiui keisti išorinį maišą, t.y., užvalkalą, padės palaikyti švarą bei tvarką, o taip pat – leis išvengti monotonijos – paįvairinsite savo namų aplinką.

Taigi, vidiniams maišams užpildyti yra naudojamos aukštos kokybės granulės, na, o išoriniai maišai – užvalkalai yra siuvimai iš audinių. Jų įvairovė yra labai didelė, tačiau visus juos galima suskirstyti į dvi grupes: tai – laukui skirti audiniai (Capri, Riviera, Colorin) bei  vidui skirti audiniai: Home, Teddy, Murrr, Masterful, Barcelona ir t.t. Vidaus ir lauko audiniai skiriasi tuo, kad pastarieji yra atsparūs blukimui bei drėgmei. Taigi, tai reiškia, kad įsigiję sėdmaišį, ilgai džiaugsitės gražiomis jo spalvomis, o taip pat – išvengsite pelėsio. Visi audiniai, iš kurių yra siuvami lauko ar vidaus užvalkalai,  turi sertifikatus, pažyminčius, kad yra draugiški žmogaus sveikatai, tad tinka į alergijas linkusiems žmonėms bei vaikams.

Audinių krašteliai yra apsiuvami siūlais. Tokiu būdu gaminiai apsaugomi nuo irimo bei užtikrinamas ilgesnis tarnavimo laikas. Na, o užtrauktų spynelės yra paslepiamos po audiniu, kad  nebūtų sugadintas grindinys.

Sėdmaišių siuvimas už gerą kainą

Domina sėdmaišių siuvimas už gerą kainą? Kreipkitės į mus. Norintieji įsigyti gaminių pigiau, taip pat turėtų užsukti į mūsų išparduotuvę – joje visad rasite gaminių su akcija. Pasirinktos prekės bus saugiai pristatytos nurodytu adresu. 

Sėdmaišiai Porolono sėdmaišiai Lauko sėdmaišiai Vidaus sėdmaišiai Pufai Foteliai Sofos Gultai Sėdmaišiai su logotipu

Dangiškas malonumas

Minkšta ir patogu, prisitaiko prie kūno formų.

Greičiau negu baldai

Pagaminsime per 3-5 d.d.

Universalus panaudojimas

Pervilk, pritaikyk laukui, pakeisk vietą.

Dizaino įvairovė

Platus audinių ir formų pasirinkimas.


Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies), kurie skirti pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais. Paspaudę mygtuką ,,Sutinku”, patvirtinate savo sutikimą slapukų įrašymui. Plačiau apie slapukus skaitykite: Privatumo politika