TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol – „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol – „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol – „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol – „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol – „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol – „Slowdown“
Didžiausias sėdmaišių pasirinkimas Lietuvoje!
Susisiekite su mumis!Tel.: +370 620 95094El. paštu: info@slowdown.lt

Photos
Sėdmaišių komplektai Restful
iki -15 %
Įsigyk SLOWDOWN sėdmaišių komplektą ir gauk 15 % nuolaidą! Sėdmaišių komplektą RESTFUL sudaro: Fotelis Lounge (2 vnt.); Staliukas Soft Table 60 (1 vnt.)
Nuo € 360 Daugiau
Sėdmaišių komplektai Lucky
iki -15 %
Įsigyk SLOWDOWN sėdmaišių komplektą ir gauk 15 % nuolaidą! Sėdmaišių komplektą LUCKY sudaro: Fotelis Seat (2 vnt.); Staliukas Soft Table 60 (1 vnt.)
Nuo € 326 Daugiau
Sėdmaišių komplektai Happy
iki -15 %
Įsigyk SLOWDOWN sėdmaišių komplektą ir gauk 15 % nuolaidą! Sėdmaišių komplektą HAPPY sudaro: Sofa Seat (1 vnt.); Fotelis Seat (2 vnt.); Staliukas Soft Table 60 (1 vnt.)
Nuo € 546 Daugiau
Sėdmaišių komplektai Dreamy
iki -15 %
Įsigyk SLOWDOWN sėdmaišių komplektą ir gauk 15 % nuolaidą! Sėdmaišių komplektą DREAMY sudaro: Sofa MooG (1 vnt.); Fotelis MooG (2 vnt.); Staliukas Soft Table 60 (1 vnt.)
Nuo € 877 Daugiau

Priežasčių, kodėl sofos komplektai yra puikus pasirinkimas – labai daug. Visų pirma, svarbu akcentuoti, kad toks sprendimas padės jums sutaupyti laiko – vienu pirkiniu įsigysite net kelis baldus. Tačiau ir tai – dar ne viskas: svarbu pabrėžti, kad komplektą sudarantys baldai pasižymi tomis pačiomis spalvinėmis bei stilistinėmis ypatybėmis, todėl bus lengva sukurti skoningus bei harmoningus namus. Ir dar viena džiugi žinia: perkant komplektą mūsų internetinėje parduotuvėje, jam bus taikoma net 15 proc. nuolaida. Taigi, kaip matyti, perkant komplektus, yra taupomas ne tik laikas, bet ir pinigai. 

Kaip išsirinkti stilingą sofos komplektą?


Kai komplektų pasirinkimas yra didelis, tinkamiausią išsirinkti bus kur kas lengviau, jei atkreipsite dėmesį į tam tikras detales. Visų pirma, atkreipkite dėmesį į komplektų tipus: tai – Cheerful, Lucky, Dreamy ir t.t. Taip pat įvertinkite, kokie baldai – sofos – lovos, gultai ar foteliai sudaro šiuos komplektus. Štai, pavyzdžiui, jei dažnai susiduriate su kojų nuovargiu, pirmenybę, teikite tokiam komplektui, kuriame bent vienas baldas turėtų pakilimus sėdimojoje dalyje – sėdint ant tokio baldo, atsipalaiduoti bus lengviau, tad ir kojų nuovargis dings greičiau.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, kam turėtų būti skirtas sofos komplektas – laukui ar vidui. Jei komplektas bus skirtas vidui, t.y., svetainei, poilsio kambariui ir t.t., tokiu atveju, rinkitės audinius, kurie yra skirti vidui, pavyzdžiui, Murrr, Teddy,  Home, Masterful ir t.t. Na, o, jei ieškote komplekto, kurį galėtumėte įkurdinti lauke, tokiu atveju, puikiai tiks laukui skirti audiniai, pavyzdžiui, Colorin, Capri ar Riviera. Skirtumas tarp šių audinių yra tas, kad laukui skirti audiniai yra atsparūs blukimui bei drėgmei, taigi, galite būti tikri, kad jums patinkančios spalvos greitai neišbluks, o dėl to, kad audinys yra atsparus drėgmei, nesusidarys pelėsis. Tačiau taip pat svarbu pabrėžti, kad tiek lauko, tiek vidaus audinius vienija puikios savybės: ir vienus, ir kitus yra lengva nuimti; ir vieni, ir kiti turi sertifikatus, o tai reiškia, kad jie yra visiškai saugūs žmogaus sveikatai,   be to, idealiai tinka vaikams ir turintiems jautrią odą.

Sofos komplektai internetu

Išskirtinės ir patogios sofos, jų komplektai internetu – puikus pasirinkimas kiekvienam, kuris nori taupyti savo laiką ir vertina patogumą. Be to, sofos komplektai leis sutaupyti, nes juos įsigysite su 15 proc. nuolaida. Pirkėjai, kuriuos domina gaminiai pigiau, turėtų užsukti ir į mūsų išparduotuvę – joje rasite prekių, kurioms taikoma akcija. 

Sėdmaišiai Porolono sėdmaišiai Lauko sėdmaišiai Vidaus sėdmaišiai Pufai Foteliai Sofos Gultai Sėdmaišiai su logotipu

Dangiškas malonumas

Minkšta ir patogu, prisitaiko prie kūno formų.

Greičiau negu baldai

Pagaminsime per 3-5 d.d.

Universalus panaudojimas

Pervilk, pritaikyk laukui, pakeisk vietą.

Dizaino įvairovė

Platus audinių ir formų pasirinkimas.


Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies), kurie skirti pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais. Paspaudę mygtuką ,,Sutinku”, patvirtinate savo sutikimą slapukų įrašymui. Plačiau apie slapukus skaitykite: Privatumo politika