TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol – „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol – „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol – „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol – „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol – „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol – „Slowdown“
Didžiausias sėdmaišių pasirinkimas Lietuvoje!
Susisiekite su mumis!Tel.: +370 620 95094El. paštu: info@slowdown.lt

Photos
Pufas Plus 70
Plus 70 – stačiakampio formos sėdmaišis, skirtas patogiai ištiesti pavargusias kojas. Rankų darbo pufas yra kompaktiško dydžio, todėl užima nedaug vietos namuose ir yra lengvai perkeliamas į skirtingas kambario vietas. Šis pufas yra geriausias komforto bei atsipalaidavimo derinys kartu su sėdmaišiais Lounge arba Seat.Taip pat Plus 70 sėdmaišis dažnai naudojamas kaip pufas pasidėti daiktams ar pasodinti netikėtai užsukusius svečius.

Pufas Plus 70

60x70x45 cm
Nuo € 79 Daugiau
Pufas Mini
Mini – pufo formos kompaktiškas sėdmaišis, skirtas ir vaikams, ir suaugusiems. Rankų darbo pufas tinkamas naudoti įvairiose kasdieninėse situacijose: pasodinti netikėtai užsukusius svečius, prisėsti aunantis batus, žaidžiant stalo žaidimus ar vakarojant gamtoje prie laužo. Šis lengvas sėdmaišis Mini yra ypač pamėgtas vaikų, nes jį lengva nešiotis, todėl tai puiki dovana mažiesiems įvairiomis švenčių progomis. 

Pufas Mini

40x40x30 cm
Nuo € 35 Daugiau
Pufas Up!
UP! – kubo formos sėdmaišis, kuris yra geriausia alternatyva įprastiems pufams. Rankų darbo sėdmaišis tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems, nes yra labai praktiškas: kompaktiško dydžio, patogus ir prisitaikantis prie kūno formų. Šis pufas dažnai naudojamas pasodinti netikėtai užsukusius svečius, ar prisėsti aunantis batus. UP! – universalus sėdmaišis, nes gali būti naudojamas kaip staliukas: papildomai galima įsigyti kietą medinį paviršių, kuris gali būti pritaikytas prieškambaryje, svetainėje ar miegamajame. 

Pufas Up!

45x45x40 cm
Nuo € 45 Daugiau
Pufas Plus 50
Plus 50 – stilingas ir labai patogus, kubo formos pufas skirtas maloniam prisėdimui kasdien. Rankų darbo sėdmaišis yra kompaktiško dydžio, todėl jam itin paprasta atrasti vietos bet kuriame kambaryje. Šis pufas yra itin patogaus aukščio atsisėsti, lengvas, dažnai naudojamas aunantis batus ar pasodinti netikėtai užklupusius svečius. Plus 50 pufo dizainas geriausias komforto ir atsipalaidavimo derinys kartu su visa sėdmaišių Seat šeimyna – Seat, Sofa Seat, Plus ar  Lounge modeliais. Kilus poreikiui, šis modernus pufas gali būti naudojamas kaip staliukas pasidėti daiktams ar kaip pufas pavargusioms kojoms ištiesti. Stilingas Plus 50 pufo dizainas ir minkštos jo formos leis sukurti jaukumą bet kokiame interjere.

Pufas Plus 50

50x50x45 cm
Nuo € 59 Daugiau

Kaip išsirinkti vienvietį pufą?

Kai vienviečiai pufai sudaro didelį pasirinkimą, gali būti sudėtinga nuspręsti, kam teikti pirmenybę. Visgi, atsakymą į šį klausimą surasite kur kas greičiau,  jei tik įvertinsite pufo modelį bei audinį, iš kurio yra pasiūtas baldą gaubiantis užvalkalas. Apžvelkime pufų modelius:


  • Mini – nedidukas pufas, tačiau tikrai pakankamo dydžio, kad galėtumėte patogiai ilsėtis ar laikyti įvairius daiktus; puikai tinka nedidelėms patalpoms;
  • Plus 50 – patogūs ir stilingi kubo formos pufai, puikiai tinkantys bet kuriai namų erdvei;
  • Softbox – stačiakampio formos, stilingas pufas, kurį galima naudoti ne tik kaip sėdimąjį baldą, bet ir kaip staliuką;
  • Up – kubo formos pufas, kuris puikiai prisitaiko prie kūno linijų, yra ypač nedidelis, tad puikiai tiks ant pačioms mažiausioms patalpoms.

Audinių pasirinkimas taip pat žavi savo įvairove:


  • Murrr – kai norisi ko nors minkšto ir švelnaus;
  • Teddy – dar vienas audinys, kurį ypač malonu  liesti, nes primena pliušinį meškiuką;
  • Waves – stilinga prabanga;
  • Masterful – elegancija, solidumas ir rafinuotumas.

Vienviečiai pufai internetu

Jei domina greitas ir patogus baldų įsigijimas, tai vienviečiai pufai internetu – puikiai tiks. Na, o, jei domina maži pufai, tai verta užsukti ir mūsų išparduotuvę, kadangi joje rasite gaminių su akcija. 

Sėdmaišiai Porolono sėdmaišiai Lauko sėdmaišiai Vidaus sėdmaišiai Pufai Foteliai Sofos Gultai Sėdmaišiai su logotipu

Dangiškas malonumas

Minkšta ir patogu, prisitaiko prie kūno formų.

Greičiau negu baldai

Pagaminsime per 3-5 d.d.

Universalus panaudojimas

Pervilk, pritaikyk laukui, pakeisk vietą.

Dizaino įvairovė

Platus audinių ir formų pasirinkimas.


Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies), kurie skirti pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais. Paspaudę mygtuką ,,Sutinku”, patvirtinate savo sutikimą slapukų įrašymui. Plačiau apie slapukus skaitykite: Privatumo politika