TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol - „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol - „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol - „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol - „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol - „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol - „Slowdown“
Didžiausias sėdmaišių pasirinkimas Lietuvoje!
Susisiekite su mumis!Tel.: +370 620 95094El. paštu: info@slowdown.lt

Photos
Sėdmaišis Sofa Lounge
Sofa Lounge – sofos formos sėdmaišis, skirtas maloniam poilsiui dviese. Rankų darbo minkštas baldas sukurtas su atlošu nugarai bei prailginta sėdimąja dalimi, tad patogu atsiremti ir ištiesti kojas. Šis sėdmaišis prisitaiko prie žmogaus kūno formų, o išorinį užvalkalą galima nuvilkti bei išvalyti, todėl tai yra puiki alternatyva standartinėms sofoms. Sofa Lounge – puikus pasirinkimas turintiems daugiau erdvės namuose, sodybose ar biuruose. 

Sėdmaišis Sofa Lounge

140x145x80 cm
Nuo € 309 Daugiau
Sėdmaišis Sofa Seat
Sofa Seat – patogus sėdmaišis, kuris yra geriausia alternatyva įprastoms sofoms. Rankų darbo sėdmaišio modelis primena standartinę sofą, tačiau atsisėdus, granulės prisitaiko prie kūno formos, todėl ji tampa dar patogesnė. Šiuo sėdmaišiu gali džiaugtis keli draugai ir šeimos nariai vienu metu, o taip pat ją lengva pernešti, tad tilps pro bet kokias duris. Sofa Seat – universali sofa, todėl tinka ne tik žiūrėti televizorių, bet ir jaukiam sėdėjimui prie židinio, skaitymui bei darbui prie kompiuterio. 

Sėdmaišis Sofa Seat

120x145x85 cm
Nuo € 259 Daugiau
Sėdmaišis Sofa Tube
iki -15 %
Sofa Tube – itališko dizaino sofa, sukurta patogiam poilsiui dviem. Šį sėdmaišio modelį sukurė italų produktų dizaineris – Francesco Costacurta, kuris atstovauja įmonę „Why Not“, įsikūrusią Milane. Rankų darbo baldas pagamintas su patogiu atlošu nugarai atremti, o nauja vidinio maišo technologija užtikrina itin patogų poilsį, kuriuo galės džiaugtis keli šeimos nariai vienu metu. Ši sofa gali būti lengvai pernešama į skirtingus kambarius, todėl sėdmaišis taps mėgstamiausia jūsų poilsio oaze. Sofa Tube – puikus pasirinkimas ieškantiems alternatyvos įprastoms sofoms bei išskirtinio dizaino sprendimų savo namuose. 

Sėdmaišis Sofa Tube

120x130x80 cm
Nuo € 220 Daugiau
Sėdmaišis Sofa Tube 160
Sofa Tube – itališko dizaino sofa, sukurta patogiam poilsiui. Šį sėdmaišio modelį sukurė italų produktų dizaineris – Francesco Costacurta, kuris atstovauja įmonę „Why Not“, įsikūrusią Milane. Rankų darbo baldas pagamintas su patogiu atlošu nugarai atremti, o nauja vidinio maišo technologija užtikrina itin patogų poilsį, kuriuo galės džiaugtis keli šeimos nariai vienu metu. Sofa Tube – puikus pasirinkimas ieškantiems alternatyvos įprastoms sofoms bei išskirtinio dizaino sprendimų savo namuose. 
Nuo € 409 Daugiau

Kaip išsirinkti dvivietę sofą? 

Kai dvivietės sofos sudaro didelį pasirinkimą gali būti sudėtinga išsirinkti. Tačiau atsakymo ieškosite kur kas trumpiau, jei tik įvertinsite tam tikrus akcentus. Taigi, jei nusprendėte įsigyti dvivietę sofą, būtinai įvertinkite modelių ypatumus:

Sofa tube – baldas puikiai prisitaiko prie žmogaus kūno linijų, be to, puikiai tiks tiems, kurie vertina itališko stiliaus baldus;

Sofa lounge – dar vienas stilingas ir patogus pasirinkimas: puikiai prisitaiko prie kūno linijų, patogi atrama nugarai;

Sofa Seat – šios sofos ne tik turi patogias atramas nugarai, puikiai prisitaiko prie individualių žmogaus kūno linijų, bet ir taip pat turi pakilimus sėdimojoje dalyje, tad įkyrus kojų nuovargis, dings greičiau.

Įvertinę gaminio modelį, nepamirškite užduoti sau ir dar vieno klausimo: kur – lauke ar viduje, stovės sofa. Šis klausimas labai svarbus, nes nuo atsakymo į jį priklausys, kokį audinį reikėtų pasirinkti. Jei sofa stovės viduje, tai rinkitės vidui skirtą audinį. Na, o, jei baldą norėsite įkurdinti lauke – prie  baseino ar sode, tuomet rinkitės tik laukui skirtą audinį, kadangi jis bus atsparus drėgmei, todėl bus išvengta pelėsio, o taip pat – atsparus ir saulės spinduliams, todėl išvengsite to nemalonaus jausmo, kuris patiriamas, kai kasdien tenka matyti vos mažiau sodrias baldų spalvas. Na,  ir, žinoma, taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad kiekvienas audinys pasižymi individualios savybėmis. Vidaus audiniai:

Murrr – jei norite ypatingo švelnumo, arba jei auginate mažus vaikus, būtinai rinkitės šį audinį – liksite maloniai nustebinti jaukumu, šiluma, švelnumu;

Barcelona – dar vienas puikus pasirinkimas auginantiems mažus vaikus, kadangi audinys yra apdengtas specialiu sluoksniu, kuris neleidžia greitai įsigerti skysčiams, todėl, jei jūsų mažylis išpils mėgstamą gėrimą, dėmių tikrai pavyks išvengti;

Masterful – rinkitės, jei svajojate apie solidžiai prabangius namus. 

Lauko audiniai:

Riviera – stilingos, skoningos spalvos visiems namams;

Capri – daug  nuostabių spalvų, tad tikrai surasite savąją.

Na, ir, žinoma, taip pat svarbu pabrėžti, kad visi audiniai yra pagaminti iš žmogaus sveikatai draugiškų žaliavų.

Dvivietės sofos internetu

Dvivietės sofos internetu – tai labai patogu. Na, o, jei norit įsigyti pigiau, tai užsukite į mūsų išparduotuvę – joje visada laukia gaminiai su akcija.

Sėdmaišiai Porolono sėdmaišiai Lauko sėdmaišiai Vidaus sėdmaišiai Pufai Foteliai Sofos Gultai Sėdmaišiai su logotipu

Dangiškas malonumas

Minkšta ir patogu, prisitaiko prie kūno formų.

Greičiau negu baldai

Pagaminsime per 3-5 d.d.

Universalus panaudojimas

Pervilk, pritaikyk laukui, pakeisk vietą.

Dizaino įvairovė

Platus audinių ir formų pasirinkimas.


Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies), kurie skirti pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais. Paspaudę mygtuką ,,Sutinku”, patvirtinate savo sutikimą slapukų įrašymui. Plačiau apie slapukus skaitykite: Privatumo politika