TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol – „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol – „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol – „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol – „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol – „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol – „Slowdown“
Didžiausias sėdmaišių pasirinkimas Lietuvoje!
Susisiekite su mumis!Tel.: +370 620 95094El. paštu: info@slowdown.lt

Photos
Sėdmaišis Sofa MooG
Sofa MooG – sofos formos sėdmaišis, sukurtas karališkam poilsiui dviem. Rankų darbo sofa yra geriausia alternatyva įprastoms sofoms, nes dėl viduje esančių polistirolo granulių telpa pro bet kurias duris, o svarbiausia – prisitaiko prie žmogaus kūno formų. Šis baldas tinkamas tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere, o dažniausiai naudojamas erdviuose namuose bei dideliuose biuruose. Sofa MooG – solidus ir patogus sėdmaišis, skirtas mėgstantiems nestandandartinius baldus. 

Sėdmaišis Sofa MooG

100x195x65 cm
Nuo € 369 Daugiau
Sėdmaišis Sofa Tube 190
Sofa Tube – itališko dizaino sofa, sukurta patogiam poilsiui. Šį sėdmaišio modelį sukurė italų produktų dizaineris – Francesco Costacurta, kuris atstovauja įmonę „Why Not“, įsikūrusią Milane. Rankų darbo baldas pagamintas su patogiu atlošu nugarai atremti, o nauja vidinio maišo technologija užtikrina itin patogų poilsį, kuriuo galės džiaugtis keli šeimos nariai vienu metu. Sofa Tube – puikus pasirinkimas ieškantiems alternatyvos įprastoms sofoms bei išskirtinio dizaino sprendimų savo namuose. 
Nuo € 439 Daugiau
Sėdmaišis Sofa Tube 160
Sofa Tube – itališko dizaino sofa, sukurta patogiam poilsiui. Šį sėdmaišio modelį sukurė italų produktų dizaineris – Francesco Costacurta, kuris atstovauja įmonę „Why Not“, įsikūrusią Milane. Rankų darbo baldas pagamintas su patogiu atlošu nugarai atremti, o nauja vidinio maišo technologija užtikrina itin patogų poilsį, kuriuo galės džiaugtis keli šeimos nariai vienu metu. Sofa Tube – puikus pasirinkimas ieškantiems alternatyvos įprastoms sofoms bei išskirtinio dizaino sprendimų savo namuose. 
Nuo € 409 Daugiau
Gultas Sofa Sunbed
Sofa Sunbed – SLOWDOWN vasaros topas, sukurtas karališkam poilsiui ir tobulam komfortui. Tai puikus pasirinkimas, vasarai prie baseino ar prie jūros, o gal tiesiog terasoje ar sodyboje, kur galite degintis, o gal tiesiog ilsėtis, skaitydami mėgstamiausią knygą. Ant Sofa Sunbed pilnu ūgiu telpa daugiau nei 1 žmogus. Jos plotis yra net 130 cm, o ilgis - 180 cm. Sėdmaišis pagamintas su patogiu atlošu nugarai atremti, o viduje esančios granulės, prisitaiko prie kūno formų. Sofa Sunbed modelio sėdmaišiai dažniausiai naudojami prie baseinų, saulės terasose, spa ir sodybose bei viešbučių erdvėse prie vandens.

Gultas Sofa Sunbed

180x140x80 cm
Nuo € 369 Daugiau

Kaip išsirinkti trivietį fotelį?

Kai triviečiai foteliai sudaro didelį pasirinkimą, pravartu atkreipti dėmesį į tam tikrus akcentus, tokiu atveju, bus kur kas lengviau nuspręsti, kurie iš šių baldų turėtų keliauti į jūsų namus. Vienas iš akcentų, kurį būtina įvertinti, yra baldo modelis. Štai, pavyzdžiui, puikiu pasirinkimu gali tapti  Zip foteliai: jie idealiai tiks tiems, kuriuos domina maži foteliai, tačiau juos taip pat galima sujungti ir tokiu būdu turėti puikų trivietį fotelį, ant kurio itin patogiu poilsiu galės mėgautis visa šeima. Taip pat svarbu įvertinti ir audinius. Bene svarbiausias dalykas, ką svarbu apie juos žinoti, yra tai, kad vieni audiniai yra skirti naudoti lauke, kiti – viduje. Jei baldas bus naudojamas lauke, būtinai rinkitės tik laukui skirtą audinį, kadangi tokiu atveju išvengsite ypač nemalonių dalykų – pelėsio, kuris galėtų atsirasti dėl drėgmės ir spalvų blukimo, kuris gali kilti dėl saulės spindulių. Taigi, pasirinkę laukui skirtą naudoti audinį, dar ilgai mėgausitės puikia baldo išvaizda ir būkle. Na, o, jei trivietis fotelis bus naudojamas viduje, tai jūsų taip pat laukia daug puikių pasirinkimų. Beje, svarbu atminti, kad kiekvienas audinys pasižymi vis kitomis savybėmis:

  • Masterful – idealiai tinka, jei norite solidžios elegancijos;
  • Murrr – toks švelnus, tarsi liestumėte kačiuko kailiuką;
  • Sideway – jei norite būti kuo arčiau gamtos, puikai tiks šis audinys, kadangi jo gamybai buvo naudojamos tokios medžiagos kaip medvilnė ir linas;
  • Barcelona – audinys yra padengtas specialiu sluoksniu, kuris neleidžia greitai įsigerti skysčiams, todėl jei auginate mažus vaikus, tai leis išvengti dėmių susidarymo, kai jūsų mažieji išpils mėgstamą gėrimą.                  

Triviečiai foteliai internetu

Jei norite stilingų ir patogių baldų įsigyti tiesiog dabar, triviečiai foteliai internetu yra puikus pasirinkimas. Na, o, jei norite stilingų ir  patogių baldų mažesne kaina, tai puikiu pasirinkimu taps mūsų išparduotuvė – joje visada raiste gaminių su akcija, tad įsigyti pigiau.

 


Sėdmaišiai Porolono sėdmaišiai Lauko sėdmaišiai Vidaus sėdmaišiai Pufai Foteliai Sofos Gultai Sėdmaišiai su logotipu

Dangiškas malonumas

Minkšta ir patogu, prisitaiko prie kūno formų.

Greičiau negu baldai

Pagaminsime per 3-5 d.d.

Universalus panaudojimas

Pervilk, pritaikyk laukui, pakeisk vietą.

Dizaino įvairovė

Platus audinių ir formų pasirinkimas.


Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies), kurie skirti pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais. Paspaudę mygtuką ,,Sutinku”, patvirtinate savo sutikimą slapukų įrašymui. Plačiau apie slapukus skaitykite: Privatumo politika