TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol – „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol – „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol – „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol – „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol – „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol – „Slowdown“
Didžiausias sėdmaišių pasirinkimas Lietuvoje!
Susisiekite su mumis!Tel.: +370 620 95094El. paštu: info@slowdown.lt

Photos

Sėdmaišis Cocoon Waves


Stambaus rašto velvetas
80x45x50 cm
Nuo € 119 Daugiau

Sėdmaišis Cocoon 100 Waves


Stambaus rašto velvetas
100x55x60 cm
Nuo € 159 Daugiau

Sėdmaišis Cocoon 120 Waves


Stambaus rašto velvetas
120x60x65 cm
Nuo € 209 Daugiau

Sėdmaišis Cocoon 100 Teddy


Ypač minkštas
100x55x60 cm
Nuo € 229 Daugiau

Sėdmaišis Cocoon 120 Teddy


Ypač minkštas
120x60x65 cm
Nuo € 289 Daugiau

Sėdmaišis Cocoon Teddy


Ypač minkštas
80x45x50 cm
Nuo € 159 Daugiau

Kaip išsirinkti gultą vaikams?

Kai gultai vaikams sudaro tokį didelį pasirinkimą, tėveliams gali būti sudėtinga nuspręsti, kam teikti pirmenybę. Tačiau į šį klausimą atsakysite lengvai bei greitai, jei tik atkreipsite dėmesį tam tikras detales. Vienas dalykų, kurį ypač svarbu įvertinti renkantis gultą vaiko kambariui, yra modelis. Ypač puikiai tiks Cocoon, Cocoon 100 ar Cocoon 120, kadangi šio  tipo gultai ne tik puikiai prisitaiko prie kūno linijų ir turi plačias atramas nugarai, tokiu būdu užtikrindami ypač kokybišką poilsį, bet ir tarnauja ne tik kaip baldai, bet ir kaip pledai, todėl jūsų mažieji bus apgaubti ypatingu švelnumu, jaukumu bei šiluma. 

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį ir į audinių ypatybes. Mažieji ypač vertina tokius audinius kaip Murrr, Teddy, Home, kadangi jie yra ypač jaukūs, minkšti, švelnūs, malonūs liesti. Na, o tėvelius žinoma džiugina ypač estetiška šių audinių išvaizda.

Gultai vaikams internetu

Jei jus domina išskirtiniai, patogūs, stilingi, visada  išliksiantys madingais bei ypač lengvai prižiūrimi gultai vaikų kambariui ir norite juos įsigyti greitai ir patogiai, verta juos pirkti internetu. Šis sprendimas ypač tinka auginantiems mažus vaikus, kadangi baldus jų kambariui išrinksite sau patogiu metu, pavyzdžiui, kai jūsų atžalos ja miega. Be to, gaminai bus pristatyti į jūsų namus, todėl išvengsite išvykų į fizines parduotuves, tad jums reikės spręsti klausimo, kur palikti atžalas. Na, o, jei jus domina gultai vaikams gera kaina, tokiu atveju, būtinai užsukite į mūsų išparduotuvę – ten rasite gaminių su akcija, tad įsigysite pigiau. 


Sėdmaišiai Porolono sėdmaišiai Lauko sėdmaišiai Vidaus sėdmaišiai Pufai Foteliai Sofos Gultai Sėdmaišiai su logotipu

Dangiškas malonumas

Minkšta ir patogu, prisitaiko prie kūno formų.

Greičiau negu baldai

Pagaminsime per 3-5 d.d.

Universalus panaudojimas

Pervilk, pritaikyk laukui, pakeisk vietą.

Dizaino įvairovė

Platus audinių ir formų pasirinkimas.


Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies), kurie skirti pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais. Paspaudę mygtuką ,,Sutinku”, patvirtinate savo sutikimą slapukų įrašymui. Plačiau apie slapukus skaitykite: Privatumo politika