TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol – „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol – „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol – „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol – „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol – „Slowdown“              TOKIE PAT MINKŠTI, TIK KITU VARDU. Sėdmaišiai „Pušku pušku“ nuo šiol – „Slowdown“
Didžiausias sėdmaišių pasirinkimas Lietuvoje!
Susisiekite su mumis!Tel.: +370 620 95094El. paštu: info@slowdown.lt

Photos
Pufas Plus 70
Plus 70 – stačiakampio formos sėdmaišis, skirtas patogiai ištiesti pavargusias kojas. Rankų darbo pufas yra kompaktiško dydžio, todėl užima nedaug vietos namuose ir yra lengvai perkeliamas į skirtingas kambario vietas. Šis pufas yra geriausias komforto bei atsipalaidavimo derinys kartu su sėdmaišiais Lounge arba Seat.Taip pat Plus 70 sėdmaišis dažnai naudojamas kaip pufas pasidėti daiktams ar pasodinti netikėtai užsukusius svečius.

Pufas Plus 70

60x70x45 cm
Nuo € 79 Daugiau
Pufas Softbox
Softbox – kompaktiškas, patogus sėdmaišis, skirtas maloniam prisėdimui kasdien. Rankų darbo pufas yra universalus, todėl jį galima naudoti kaip pufą – atsisėsti, arba staliuką – daiktams pasidėti. Dėl nedidelio aukščio ir prisitaikymo prie kūno formų, šį sėdmaišį ypač mėgsta vaikai, kurie gali patogiai žaisti ar piešti. Taip pat jis dažnai naudojamas pasodinti netikėtai užsukusius svečius, ar prisėsti aunantis batus. Softbox – stilingas pufas, kuris tinka ir tėvams, ir vaikams. 

Pufas Softbox

70x70x40 cm
Nuo € 69 Daugiau
Pufas Mini
Mini – pufo formos kompaktiškas sėdmaišis, skirtas ir vaikams, ir suaugusiems. Rankų darbo pufas tinkamas naudoti įvairiose kasdieninėse situacijose: pasodinti netikėtai užsukusius svečius, prisėsti aunantis batus, žaidžiant stalo žaidimus ar vakarojant gamtoje prie laužo. Šis lengvas sėdmaišis Mini yra ypač pamėgtas vaikų, nes jį lengva nešiotis, todėl tai puiki dovana mažiesiems įvairiomis švenčių progomis. 

Pufas Mini

40x40x30 cm
Nuo € 35 Daugiau
Pufas Up!
UP! – kubo formos sėdmaišis, kuris yra geriausia alternatyva įprastiems pufams. Rankų darbo sėdmaišis tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems, nes yra labai praktiškas: kompaktiško dydžio, patogus ir prisitaikantis prie kūno formų. Šis pufas dažnai naudojamas pasodinti netikėtai užsukusius svečius, ar prisėsti aunantis batus. UP! – universalus sėdmaišis, nes gali būti naudojamas kaip staliukas: papildomai galima įsigyti kietą medinį paviršių, kuris gali būti pritaikytas prieškambaryje, svetainėje ar miegamajame. 

Pufas Up!

45x45x40 cm
Nuo € 45 Daugiau
Sėdmaišis Play
Play – rankų darbo sėdmaišis, sukurtas ir vaikams, ir suaugusiems. Kompaktiško dydžio sėdmaišis pagamintas su papildoma rankena, todėl jį ypač patogu pernešti į skirtingas kambario vietas, o viduje esančios granulės prisitaiko prie kūno formų. Minkštas fotelis Play dažnai naudojamas kaip reklamos priemonė – spaudžiant ar siuvinėjant prekinių ženklų logotipus ant sėdmaišių. Šis lengvas baldas ypač mėgiamas jaunimo organizacijose bei įmonių poilsio zonose.

Sėdmaišis Play

80x80x85 cm
Nuo € 109 Daugiau
Sėdmaišis Razz
iki -40 %
Razz – trikampio formos sėdmaišis, skirtas pajusti ypatingą komfortą. Minkštas baldas sukurtas su atlošu nugarai atremti, o viduje esančios granulės prisitaiko prie kūno formų, todėl jis ypač tinkamas patogiam drybsojimui. Šio rankų darbo sėdmaišio viršuje prisiūta papildoma rankena, tad jį patogu pernešti į skirtingas kambario vietas. Razz – ypatingai populiarus jaunuolių tarpe ir dažnai naudojamas startuolių poilsio kambariuose bei neformaliuose susitikimuose. 

Sėdmaišis Razz

130x110x90 cm
Nuo € 84 Daugiau
Sėdmaišis vaikams GAME
Game – rankų darbo sėdmaišis, skirtas įvairaus amžiaus vaikams. Šis sėdmaišis pagamintas su papildoma rankena, todėl jį ypač patogu pernešti į skirtingas žaidimų vietas, bei papildoma kišenėle, kurioje mažieji gali susidėti savo žaisliukus. Game – lengvas baldas vaikams be aštrių kampų, tad mažieji išvengs sužeidimų, o viduje esančios granulės puikiai prisitaikys prie kūno formų. Šis lengvas vaikiškas fotelis ypač populiarus žaidžiant stalo žaidimus, piešiant ar žiūrint filmukus. 
Nuo € 89 Daugiau
Sėdmaišis vaikams Razzy
Razzy – nedidelis, trikampio formos sėdmaišis, skirtas vaikams, kurių kambariuose nėra daug vietos. Kompaktiškas baldas sukurtas su patogia rankena, tad mažiesiems žaidžiant ar tvarkantis kambarį jį paprasta pernešti į kitą vietą. Razzy – rankų darbo sėdmaišis, kuris sudarytas iš išorinio užvalkalo ir vidinio maišo, o viduje esantys burbuliukai prisitaiko prie kūno formų. Razzy – praktiškas ir patogus sėdmaišis, kuris yra mažesnis už Razz ir Razzmatazz sėdmaišius. 
Nuo € 79 Daugiau
Sėdmaišis vaikams Cocoon
Cocoon – minkštas, daugiafunkcinis, rankų darbo sėdmaišis, sukurtas vaikams! Šis, prie kiekvieno mažylio kūno formų prisitaikantis fotelis, yra itin patogus, jaukus ir mielas. Be to, Cocoon sukurtas su užtrauktuku, todėl galima lengvai pakeisti baldo paskirtį: vaikai gali ne tik patogiai įsitaisyti ant sėdmaišio, tačiau kartu naudoti jį kaip minkštą pledą. Tai ne tik foteliukas, bet ir žaidimams skirtas sėdmaišis, kuriame vaikai gali pasislėpti. O taip pat, tai stilinga interjero detalė, kuri puikiai papuoš Jūsų vaikų kambarį. Cocoon – lengvas, be aštrių kampų baldas taps geriausiu mažylio draugu! Pagaminta Lietuvoje. Dizainas sukurtas www.balciuno.com
Nuo € 119 Daugiau
Sėdmaišis Cocoon 100
Cocoon – minkštas, daugiafunkcinis, rankų darbo sėdmaišis! Šis, prie kiekvieno kūno formų prisitaikantis fotelis, yra itin patogus, jaukus ir mielas. Be to, Cocoon sukurtas su užtrauktuku, todėl galima lengvai pakeisti baldo paskirtį: ne tik patogiai įsitaisyti ant sėdmaišio, tačiau kartu naudoti jį kaip minkštą pledą. Tai ne tik fotelis, bet ir stilinga interjero detalė, kuri puikiai papuoš Jūsų vaikų kambarį. Cocoon – lengvas, be aštrių kampų baldas taps geriausia Jūsų poilsio oaze namuose! Pagaminta Lietuvoje. Dizainas sukurtas www.balciuno.com

Sėdmaišis Cocoon 100

100x55x60 cm
Nuo € 159 Daugiau
Porolono sėdmaišiai vaikams Om 85
ĮKRISTI. ĮGRIŪTI. IŠTIRPTI IŠ MALONUMOOM 85 – patogus, mažas ir itin minkštas porolono sėdmaišis labiausiai tinkamas naudoti mažiems vaikams ir paaugliams. Šie porolono sėdmaišiai gali būti puiki interjero detalė vaikų darželio poilsio zonose, žaidimų kambariuose ar vaikų miegamajame. Sėdmaišio viduje naudojamas aukščiausios kokybės, elastingas porolonas, kuris nesukrenta ir baldas grįžta į pradinę formą, sėdmaišis yra Saugus baldas naudoti vaikams, nes yra be aštrių kampų. Suteikite išskirtinių spalvų ir patogių akimirkų savo mažyliui su pačiais patogiausiais porolono sėdmaišiais.*Išpakavus sėdmaišį, rekomenduojame sekti išpakavimo instrukcijas ir palaukti 24 val. kol sėdmaišis, po išpakavimo, pasieks savo originalią formą ir dydį. Tarkuotas porolonas turi gauti oro ir erdvės, kad pilnai išsipūstų.   
Nuo € 139 Daugiau
Pufas Plus 50
Plus 50 – stilingas ir labai patogus, kubo formos pufas skirtas maloniam prisėdimui kasdien. Rankų darbo sėdmaišis yra kompaktiško dydžio, todėl jam itin paprasta atrasti vietos bet kuriame kambaryje. Šis pufas yra itin patogaus aukščio atsisėsti, lengvas, dažnai naudojamas aunantis batus ar pasodinti netikėtai užklupusius svečius. Plus 50 pufo dizainas geriausias komforto ir atsipalaidavimo derinys kartu su visa sėdmaišių Seat šeimyna – Seat, Sofa Seat, Plus ar  Lounge modeliais. Kilus poreikiui, šis modernus pufas gali būti naudojamas kaip staliukas pasidėti daiktams ar kaip pufas pavargusioms kojoms ištiesti. Stilingas Plus 50 pufo dizainas ir minkštos jo formos leis sukurti jaukumą bet kokiame interjere.

Pufas Plus 50

50x50x45 cm
Nuo € 59 Daugiau
Nuo € 179 Daugiau
Sėdmaišis Clip Clap 90
Clip Clap 90 – minkštas, daugybę skirtingų variacijų turintis sėdmaišis sukurtas vaikams! Šis, prie kiekvieno vaiko kūno formų prisitaikantis fotelis kiekvieno vaiko svajonė kambaryje. Sėdmaišis turi užtrauktukus, kurių pagalba galima keisti jo formą. Atsegus užtrauktukus galima sėdmaišį ištiesti, prailginti, o atsegus abi puses, galima sėdėti ant atskirų jo dalių. Su sėdmaišiu Clip Clap 90 bus smagu žaisti su draugais ar mėgautis poilsio akimirkomis.
Nuo € 139 Daugiau
Nuo € 169 Daugiau
Nuo € 149 Daugiau
Nuo € 149 Daugiau
Nuo € 199 Daugiau
Nuo € 179 Daugiau
Nuo € 179 Daugiau

Asortimente rasite didelį audinių ir jų spalvų pasirinkimą - nuo ramių, pastelinių atspalvių iki ryškių, žaismingų spalvų. Visus sėdmaišių užvalkalus lengva nuvilkti, skalbti ar valyti, todėl palaikyti švarą ir tvarką vaikų kambaryje - itin paprasta. Sukūrėme vaikams bei paaugliams skirtą sėdmaišių kolekciją: Mini, Up!, Game, Razz, Roll 85, Plus 50, Play, Razzy, Cocoon 80. Tai – ypač aukštos kokybės, rankų darbo gaminiai jūsų mažiesiems.


Kaip išsirinkti sėdmaišio dydį?

Kiekvienas sėdmaišis aprašymuose turi produkto išmatavimų skiltį, kurioje galite sužinoti sėdmaišių modelių aukštį, ilgį, plotį ar sėdėjimo gylį. Vaikams iki 5 metų, rekomenduojame mažesnius sėdmaišių modelius, tokius kaip Razzy, Game, Cocoon 100, Mini, didesniems vaikams rekomenduojame atkreipti dėmesį į didesnio modelio sėdmaišius - Razz, Roll 85, softbox, Play. 

Kaip prižiūrėti sėdmaišį?

Sėdmaišis turi išorinį užvalkalą, kuris užtrauktukų pagalba lengvai nusivelka, gali būti skalbiamas, valomas ar keičiamas visiškai nauju užvalkalu. Visus audinių aprašymus ir rekomendacijas galite rasti čia.

Sėdmaišio viduje esančios granulės laikui bėgant šiek tiek susispaudžia, todėl rekomenduojame sėdmaišį retkarčiais papildyti. Kaip pildyti sėdmaišį granulėmis, galite rasti čia.


Kokie populiariausi audiniai vaikų sėdmaišiams?

Riviera - padengtas teflono sluoksniu, todėl užpylus skysčių, juos lengvai išvalysite drėgna šluoste.

Waves - stilingų spalvų velvetas, kuris pagyvins bet kokį interjerą.

Outside - dirbtinės odos audinys, kurį itin paprasta prižiūrėti ir valyti.

Teddy - audinys yra aukštos kokybės, minkštas ir labai malonus liesti, todėl yra suteikiamas jaukumo įspūdis.


Skirtingų modelių sėdmaišiai pasižymi skirtingomis ypatybėmis, todėl atkreipkite dėmesį:

Game – stilingas ir  patogus sėdmaišis, puikiai prisitaikantis prie kūno linijų, todėl užtikrina ypač patogų poilsį, o taip pat – turi plačiais bei tvirtas rankenas, tad juos lengvai bei greitai pernešite iš vienos vietos į kitą;

Mini – ypač nedidelis sėdmaišis, todėl puikiai tiks vaikų kambariui, tačiau tvirtas ir stabilus, kad tiktų ir žaidimams, ir poilsiui, ir daiktų laikymui;

Razz – jei norite savo atžalai sukurti išskirtinį kambarį, tai tokiu atveju šio modelio sėdmaišis puikiai tiks, kadangi jis yra trikampio formos;

Cocoon 100 – būtent šio tipo sėdmaišis yra geriausias pasirinkimas norint sukurti jaukią bei malonią atmosferą, kadangi jį galima naudoti ne tik kaip baldą, bet ir kaip didelį, minkštą ir šiltą pledą;

Razzy - trikampio formos sėdmaišis atrodo ypač žaismingai, tad labai patiks mažiesiems, puikus prisitaikymas prie kūno linijų garantuos, kad ant jo bus patogu sėdėti ypač ilgai;

Up! - puikus pasirinkimas, kai norisi universalumo: puikiai tiks tiek jūsų vaikų sėdėjimui, tiek tuo atveju, kai reikės pasodinti užsukusius draugus; taip pat pasitarnaus ir kaip staliukas piešiant ar žaidžiant


Suteikite savo mažylio kamabriui išskirtinio žavesio ir jaukių akimirkų jame. Plačiame Pušku pušku asortimente tikrai rasite tai, ko trūksta jūsų mažylio kokybiškam poilsiui. Sėdmaišiai Porolono sėdmaišiai Lauko sėdmaišiai Vidaus sėdmaišiai Pufai Foteliai Sofos Gultai Sėdmaišiai su logotipu

Dangiškas malonumas

Minkšta ir patogu, prisitaiko prie kūno formų.

Greičiau negu baldai

Pagaminsime per 3-5 d.d.

Universalus panaudojimas

Pervilk, pritaikyk laukui, pakeisk vietą.

Dizaino įvairovė

Platus audinių ir formų pasirinkimas.


Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies), kurie skirti pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais. Paspaudę mygtuką ,,Sutinku”, patvirtinate savo sutikimą slapukų įrašymui. Plačiau apie slapukus skaitykite: Privatumo politika